Kur papietauti Vilniuje? Įvairių pasaulio virtuvių restoranai. II dalis

vln_konv

Gyvenate Vilniuje ir neturite ilgų atostogų? Tačiau tai – visai ne bėda! Mūsų šalies sostinė turi tiek daug pasiūlyti, įskaitant ir gerų vietų, kuriuose galima atsipalaiduoti po darbo ir skaniai pavakarieniauti. O kai tos vietos susijusios su įvairių šalių virtuvėmis, tai išvis gaunasi puiki kelionė ir susipažinimas su tų šalių valgymo kultūra bei tradicijomis. Taigi pristatome jums dar daugiau įvairių virtuvių restoranus Vilniuje.

Belgų virtuvė restorane „Rene“
Adresas: Antokolskio g. 13

Tai jaukus belgiškas restoranas, įsikūręs pačiame senamiesčio centre, ir skirtas žymiam belgų siurrealistui René Margritte. Kol laukiate savo užsakytų patiekalų, galite papaišalioti ant stalo, kadangi visi jie apvynioti specialiu popieriumi, o šalia padėta pieštukinė su spalvotais pieštukais. Pats populiariausias restorano patiekalas – midijos su belgišku stiliumi keptomis bulvytėmis – „Moules frites“. Čia jūsų laukia ir daugiau siurprizų, tereikia tik apsilankyti ir liksite maloniai nustebinti.

Italų virtuvė restorane „Fiorentino“

Adresas: Universiteto g. 4

Vilniuje yra ne vienas itališkas restoranas, tačiau, kaip net patys atvykę italai sako, „Fiorentino“ – pats geriausias ir itališkiausias. Restoranas įsikūręs VU Alumnato kiemelyje, o jo savininkas italas Riccardo Bicicchi teigia, kad Fiorentino gimė iš mažų ir senų Florencijos restoranėlių skonio ir kvapų, iš Chianti spalvų bei aromatų bei iš noro supažindinti lietuvius su Toskanos saulės šiluma. Čia rasite tik itališkus patiekalus bei geriausius vynus iš Montalcino, Montepulciano, Scansano, Bolgheri bei kt. Toskanos miestelių.

Japonų virtuvė restorane „Osaka“
Adresas: Gedimino pr. 32

Tikrų japoniškų patiekalų galite paragauti restorane „Osaka“. Kadangi mūsų šalyje ypač populiarūs sushi, tai jų pasirinkimas čia tikrai neapvils. Tačiau be sushi, čia rasite Sashimi, įvairiausių sriubų, patiekalų iš ungurio, antienos bei kitų rytietiškų skanėstų.

Prancūzų virtuvė restorane „St. Germain“
Adresas: Literatų g. 9

Ši vyninė – restoranas pasižymi Provanso stiliaus interjeru, aukštos kokybės prancūziška virtuve bei nepriekaištingu aptarnavimu. Čia galėsite paragauti krosnyje kepto ožkos sūrio, antienos bruknių padaže ar midijų baltojo vyno – grietinėlės padaže. O ar žinote, kad St. Germain buvo mėgstamiausia britų aktoriaus Jeremy Irons vieta jo viešnagės metu Vilniuje?

Vokiečių virtuvė restorane „Bunte Gans“

Adresas: Aušros Vartų g. 11

Turistai iš Austrijos ir Vokietijos teigia, kad patiekalai  ir interjeras šiame restorane autentiškumu nenusileidžia net Vokietijos restoranams. Čia galėsite paragauti aukštos kokybės didkepsnių iš jautienos, žvėrienos ir antienos, jūros gėrybių, įvairiausio vokiško alaus, o kiekvieną penktadienį ir šeštadienį pasiklausyti gyvos muzikos.
Bon appétit!

Norite sužinoti dar daugiau įvairių pasaulio virtuvių restoranų Vilniuje? Spauskite čia!