Kaip nebrangiai apiplaupkti pusę pasaulio per dvi savaites?

kaip_nebrangiai_msc_konv

Būdami vaikai turbūt ne vienas pasvajodavome apie atradimų kupinas keliones jūromis su nuotykių ieškančiais piratais ar didžiais pasaulio atradėjais.  Linksmybės laive, naujai atrastos negyvenamos arba nesuprantama kalba šnekančių čiabuvučių salos ir visapusiškas pasaulio pažinimas…

Nors XXI a. net ir apie pačią mažiausią salelę gali pasiskaityti iškart tik įsijungęs kompiuterį, keliauti su piratais tikrai pavojinga, o ir laivai dabar – modernūs ir milžiniški ir visai neprimena senovinių. Visgi kelionės jūromis dvelkia tikrais nuotykiais, romantika ir atradimais. Gal ir sunkiai seksis atrasti niekur neaprašytą negyvenamą salą, tačiau kas dieną pažinsite naują kultūrą bei aplankysite naują miestą.

Štai apie pietus išplauki iš Kolumbo miesto – Genujos, ryte atsikeli – prieš tave kazino tėvynė – Monakas, o dar kitą dieną – tu jau Maljorkoje. Ir taip kas dieną ne tik naujas miestas, bet ir nauja valstybė. Taigi kruizas – neginčijamai nuostabi proga praplėsti savo geografinį akiratį per gana trumpą laiką.

Ariana Preibienė, oficiali kruizų bendrovės „MSC CRUISES“ atstovė Lietuvoje, atsako į klausimus.

Kokie maršrutai populiariausi tarp Lietuvos atostogautojų?
Pirmiausia, dauguma mūsų tautiečių, ištrūkę iš šaltosios Lietuvos, keliaudami svajoja bent truputėlį gauti saulės, šilumos ir, žinoma, „pasikrauti“ geros energijos. O tai, manau, lengviausia įgyvendinti, plaukiant Viduržemio jūra ir aplankant čia esančius uostus. Juk oras čia visada puikus, vietiniai gyventojai visuomet šypsosi, o miestų grožis palieka neišdildomus įspūdžius. Tad lietuvaičiai ypač pamėgę Viduržemio jūros maršrutus. Visgi sparčiai populiarėja ir kruizai po Karibų jūrą ar didieji transatlantiniai, kai išplauki iš Europos miesto, o po kokių dešimties dienų – tu  jau mėgaujiesi šilta saule ir gera nuotaika kur nors Jamaikoje, Grenadoje ar Martinikoje.

MSC

Ar kruizai – tikrai prabangus malonumas, kaip mano dauguma Lietuvos gyventojų?

Kruizas – tai prabangaus, aukščiausios kokybės ir tobulo aptarnavimo pavyzdys. Bet jis prieinamas kiekvienam. Ir tikrai kiekvienam. Tie, kurie nori taupios kelionės, gali sekti akcijas, keliauti artėjant sezonui į pabaigą (rugsėjo – balandžio mėnesiais), išsipirkti vidines kajutes ir taip taupant įsigyti 7 naktų kruizą už tarkim 800 Lt ar aukščiau minėtąjį transatlantinį kruizą vos už 1500 Lt. Žinoma, kruizai tikrai turi ką pasiūlyti prabangos mėgėjams: VIP tipo kajutės su atskira teritorija ant denio, apartamentai su vaišėmis, įvairios SPA paslaugos ir t.t. Tad kiekvienas gali pasirinkti, kas jam svarbu ir kaip jam norisi keliauti, o kruizas priima visus.

MSC

MSC

MSC

Kokio amžiaus žmonės dažniausiai renkasi kruizus?

Paskutinėje mano kruizinėje kelionėje įsitikinau, kad kruizas tampa jaunimo ir šeimų atostogų leidimo mada. Galbūt Lietuvoje dar nėra taip populiaru rinktis kruizinę kelionę, bet pietų europiečiai juos tikrai pamėgę. Čia plati pramogų pasiūla, atskiri klubai paaugliam ir vaikam, vandens pramogos ir sporto kompleksai traukia jaunus žmones. Naktinis gyvenimas čia virte verda. Nors MSC oreantuojasi į visas amžiaus grupes ir stengiasi įtraukti visus į kruize virduliuojantį gyvenimą, tačiau ypatingai daug pramogų ir užsiėmimų yra skirta būtent jaunimui, vidutinio amžiaus žmonėm ir šeimom su vaikais.

MSC

Kai kurie žmonės neatsisako švęsti savo svarbiausią gyvenimo dieną kruize. Kaip atrodo ši šventė tokioje aplinkoje?
Vestuvės kruiziniame laive, manau, yra ypatingai romantiška ir neįprastoje vietoje surengta šventė. Ir suorganizuota ji bus nemokamai. Man patinka ta mintis, kad pačiai nereikia niekuo rūpintis, visą ceremoniją organizuoja, detales derina vestuvių planuotoja. Jūs užsisakote vestuvių paketą, o asistentė viską sutvarko iki smulkmenų: nuo gėlių puokštės iki torto, nuo ceremonijos vietos, muzikos ir fotosesijos. Laive dirba profesionalūs visažistai ir šukuosenų meistrai, tad ir tai galima atlikti laive pagal pageidavimus. Tai ypatinga šventė, tad MSC darbuotojai pasiruošę padaryti ją tikrai ypatinga. O galbūt kartu tai bus ir medaus mėnuo, aplankant 5 – 6  Europos valstybes – vienu šūviu nušausite du zuikius.

Kokių dar pramogų nestinga kruiziniame laive?
Pirmiausia, kruiziniame laive tikrai atras, ką veikti mažieji. Čia esantys vaikų klubai pasirūpina jais – piešimas ant kūno, žaidimai, maudynės, animatorių šou ir t.t. Vaikučiai ne tik pramogaus, bet ir pietaus kartu, eis stebėti vakarinės programos ir, kas patraukliausia, leis tėveliam atsikvėpti ir bent trumpam palikti vaiką profesionalų priežiūroje. Tuo tarpu paaugliai gali laiką leisti „paauglių zonoje“, kur jų laukia paauglių pažinčių klubas, diskoteka, paauglių baras, F1 simuliatorius, 4D kino teatras, krepšinio, teniso aikštynai, vandens kalneliai ir dar daug visko. Manau, jiems labiausiai patinka tai, kad laiką leidžia tarptautinėje aplinkoje, lavindami savo užsienio kalbą bei pažindami skirtingų kultūrų žmones. Na, o vyresniesiems kruizai siūlo vandens zoną su baseinais ir burbulinėmis voniomis, golfo ir kitų žaidimų aikštynus, cigaro namus, biblioteką, DUTY FREE parduotuves, plačią vakarinę programą amfiteatre ir gyvo garso koncertus restoranuose. Galiu pasakot ir pasakot, bet , manau, tai reikia patirti, pamatyti, pajusti, nes ten viskas yra kitaip – savaip ypatingai…

MSC

MSC

MSC

Užsisakykite MSC kruizą pačia geriausia kaina tiesiogiai iš oficialaus atstovo Lietuvoje – www.msckruizai.lt