Geriausi paplūdimiai Maljorkoje. I dalis

Geriausi paplūdimiai Maljorkoje. I dalis

Atrodo, jog kelionės į Maljorką visada buvo ir bus populiarios. Juk ši Balearų salyno sala be galo graži ir turi ką pasiūlyti. Tačiau dauguma čia atvyksta dėl visiško poilsio, kurį galima pajusti viename iš Maljorkos paplūdimių. Taigi pateikiame sąrašą geriausių ir vaizdingiausių paplūdimių Maljorkoje.

Geriausi paplūdimiai Maljorkoje

Cala d‘Or

Cala d‘Or – tai kurortas, kuriame yra net penki paplūdimiai: Cala d‘Or, Cala Esmeralda, Cala Ferrera, Cala Serena ir Cala Gran. Visus juos skiria uolingos sritys, sudarydamos įlankėles, kuriuose šie balto ir puraus smėlio paplūdimiai randasi. Tie, kurie mėgsta povandeninį nardymą, ypač patartina atvykti čia rugsėjo mėnesį, kai mažai turistų, bet vanduo dar šiltas ir ypač skaidrus.

Cala

Cala Deia

Deia – tai bohemiškas miestelis Maljorkos vakaruose. Jis gali pasigirti nedideliu, bet labai jaukiu paplūdimiu. Tačiau čia nesitikėkite kilometrų minkšto smėlio, o greičiau paplūdimio, nusėto grubiais akmenukais, bei kranto, iškloto stambiais akmenimis. O vanduo čia tiesiog skaidrus it krikštolas! Be to, šalia paplūdimio yra du nuostabūs restoranėliai, nuo kurių atsiveria įspūdingi įlankos vaizdai. Taip pat nenustebkite, jei čia išvysite molbertus: dailininkai tiesiog įsimylėję šią vietą!

Cala

Cala Formentor

Tai vienas gražiausių ir populiariausių paplūdimių, esantis šiaurės vakarų Maljorkoje, šalia Pollenca įlankos. Paplūdimį supa pušynai, kalnai, smėlis čia minkštas it biri pudra, o jūros vanduo skaidrus ir žydras. Vietovė šalia šio paplūdimio gana prabangi: ketvirtajame dešimtmetyje čia ilsėjosi ne viena pasaulinio lygio įžymybė. Beje, paplūdimys gana siauras, todėl nelabai tinka poilsiui su mažais vaikais.

Cala

Cala Falco

Tai nedidelis, nuošalus ir ramus paplūdimys, trokštantiems pailsėti betriukšmėje aplinkoje. Jis yra pietvakarinėje salos dalyje, netoli žymiojo kurorto – Magaluf. Cala Falco paplūdimys gana siauras, tačiau gilus. Čia vyrauja baltas ir purus smėliukas, kurį supa pušynai ir uolos. Mėgstantys nardyti gali patyrinėti rytinę paplūdimio dalį, kurioje yra nuskendęs laivas. Beje, šį paplūdimį pasieksite tik mašina.

Cala

Cala Millor

Tai platus, ilgas paplūdimys su balto ir puraus smėlio pakrante, skalaujama skaidraus jūros vandens. Jis puikiai tinka poilsiui su vaikais, kurie čia gali statyti smėlio pilis! Sezono metu paplūdimyje spiečiasi daug poilsiautojų, todėl norintys išvengti minių, turėtų rinktis atokesnes vietas. Vandens sporto mėgėjai čia taip pat ras daug pramogų: nardymas, burlentės ir kt.

Cala

Cala Mondrago

Tai – natūralus paplūdimys, priklausantis Nacionaliniam parkui. Jis laikomas vienu gražiausiu visoje Maljorkoje: smėlio kopos, pušynai, vaizdinga pakrantė ir uolų apsuptos įlankėlės. Paplūdimys gana mažas, todėl sezono metu čia būna gana daug žmonių.

Cala

Cala Varques

Tai nedidelis ir mažai paliestas paplūdimys, esantis rytinėje salos dalyje, vos 12 km nuo Porto Cristo. Smėlis čia baltas, o vanduo ryškiai žydras. Tie, kurie mėgsta šiek tiek stipresnes bangas, būtinai turėtų čia atvykti ir pailsėti. Patogiausia paplūdimį pasiekti laivu. Jeigu vyksite su mašina, tada turėsite paeiti apie 15 min. tam, kad pasiektumėte šį natūralų ir vaizdingą grožį.

Cala

Keliaujate į Maljorką pirmą kartą? Spauskite čia ir sužinosite naudingą informaciją, kurią verta žinoti, vykstant į šią salą.

Čia rasiteapie tai, ką dar galima nuveikti šioje nuostabioje saloje.

Poilsinė kelionė į Maljorką