Geriausi paplūdimiai Koso saloje

kos_konv

Koso sala – trečioji pagal dydį sala Dotekaneso salyne, skalaujama Egėjo jūros  krantų. Ji lankytojus vilioja ne tik archeologinėmis vietovėmis, egzotiškais jaukiais kaimeliais, bažnyčiomis, viduramžių laikų pilimis, bet ir be galo žaviais Koso salos paplūdimiais. Paplūdimių čia yra gan nemažai, vieni ramesni, kiti judresni, vienuose nepaliaujamai šviečia saulė, kituose karaliauja šešėliai. Tačiau visi jie be proto žavūs ir vaizdingi, verti jūsų apsilankymo. Sala  mažytė, tačiau labai mylima lankytojų, taigi jei norite, kad Jus apsuptų romantiška atmosfera, vaizdingi paplūdimiai Koso saloje ir balto smėlio pakrantės, važiuokite į šį nuostabų, saulėtą ir mylimą kampelį!

Geriausi paplūdimiai Koso saloje

Marmari paplūdimys

Marmari paplūdimys

Šis Koso salos paplūdimys įsikūręs į vakarus nuo Koso miestelio. Kasmet savo didžiuliu populiarumu pritraukia daugybę poilsiautojų. Galėsite išsinuomoti skėčius, gultus bei vandens sporto įrangą. Taip pat čia rasite kelias tradicines užeigas, kavinukes, viešbučius bei svečių namus.

Lambi paplūdimys

Lambi paplūdimys yra nutolęs apie 1,5 km į vakarus nuo Koso miestelio. Čia rasite tikrą ramybę, nes tai yra vienas ramiausių paplūdimių Koso saloje. Geras susisiekimas su Koso miestu – važinėja viešasis transportas, o ir su dviračiu pasiekti paplūdimį labai patogu. Beje, pėsčiomis nuo Koso miesto iki Lambi paplūdimio galima nueiti per 20 min.

Paradise paplūdimys

Paradise paplūdimys

Šį paplūdimį vadina – rojumi – ir jis vertas tokio vardo. Šį paplūdimį verta aplankyti dėl nuostabaus krištolinio  vandens, balto smėlio  derinio ir dėl vulkano formuojamų burbulų, kurie atplaukia iš gretimos Nisyro salos. Šis Koso paplūdimys tikriausiai populiariausias šioje saloje. Šioje vietovėje įsikūrę viešbučiai teikia aukščiausios klasės apgyvendinimo paslaugas, o paplūdimiuose rasite skiečius, gultus bei vandens sporto centrą, kuriame gausu pramogu.

Psalidi paplūdimys

Tai vienas puikiausių paplūdimių Koso saloje. Jis nutolęs tik 3 km nuo Koso miestelio, todėl susisiekimas yra gana geras su salos sostine. Paplūdimys pasižymi ilga bei švaria pakrante.  Čia galima ir ramiai pailsėti, ir pasimėgauti sporto pramogomis. Paplūdimio turizmo infrastruktūra pastaraisiais metais įgijo milžinišką pagreitį dėl geros geografinės padėties Koso miesto atžvilgiu. Psalidi paplūdimys puikiai tinka porelėms, mėgstančioms romantiką, nes pasivaikščiojimai pakrante, leidžiantis saulei -  labai žavūs.

Pigių skrydžių į Koso salą spauskite čia.