Geriausi paplūdimiai Maljorkoje. II dalis

mallorca_konv

Atrodo, jog kelionės į Maljorką visada buvo ir bus populiarios. Juk ši Balearų salyno sala be galo graži ir turi ką pasiūlyti. Tačiau dauguma čia atvyksta dėl visiško poilsio, kurį galima pajusti viename iš Maljorkos paplūdimių. Taigi pateikiame dar daugiau geriausių ir vaizdingiausių paplūdimių Maljorkoje.

Skaitykite čia apie geriausius paplūdimius Maljorkoje (I dalis)

Geriausi paplūdimiai Maljorkoje

Cala Llamp

Šį paplūdimį rasite vaizdingoje įlankoje, nuo kurios atsiveria vieni gražiausių Maljorkos vaizdų. Šalia yra Tramantuna kalnai, kurie sudaro gana stačius skardžius, supančius šį nuostabų paplūdimį. Pakrantė gana akmenuota, bet vanduo visiškai skaidrus. Beje, paplūdimį pasiekti gana keblu, todėl čia dažniausiai būna nedaug žmonių. Taigi Cala Llamp – ideali vieta, trokštantiems šiek tiek privatumo ir ramybės.
Cala

Cala Santanyi

Tai gana populiarus paplūdimys, kadangi aplink spiečiasi nemažai viešbučių. Tačiau smėlio purumas, vandens žydrumas bei pušynai traukia poilsio išsiilgusius turistus. Vieta tinkama maudynėms su šeima bei mėgstantiems nardymą. Šis paplūdimys nutolęs apie 6 km nuo Santanyi miestelio.
Cala

S‘Amarador

2009 m. S‘Amarador buvo išrinktas geriausiu Europos paplūdimiu. Čia smėlis itin purus ir baltas, o vanduo švarus ir skaidrus. Paplūdimį supa pušynai bei žemos uolos. S‘Amarador priklauso Mondrago nacionaliniam parkui, todėl yra visiškai nepaliestas civilizacijos.
SAmaradior.

Sa Calobra

Anksčiau ši vieta dėl savo neįprasto grožio įkvėpdavo menininkus kurti, tačiau pastaruoju metu Sa Calobra paplūdimys tapo savo paties grožio auka. Dabar čia atvažiuoja autobusai, pilni turistų, norinčių pasigrožėti pusiau smėlio, pusiau mažų akmenukų paplūdimiu, šalia kurio, tarsi mirkdamos jūroje, puikuojasi didelės uolos. Tačiau ne sezono metu visgi vertėtų aplankyti šią vietą, kadangi tuomet žmonių bus mažiau, o išsimaudyti tokio stebuklo apsuptyje – tikrai smagu.
Sa

Čia rasite apie tai, ką dar galima nuveikti šioje nuostabioje saloje.

Svajojate apie poilsį Maljorkoje? Pasiūlymas kaip tik Jums, poilsinė kelionė į Maljorką