Kultūros festivalis Stokholme. NEMOKAMAS!

culture_fest_konv

Stokholme vykstantis kultūros festivalis, užpildantis gatves ir aikštes visokiausių tipų kultūromis, sudomins net pačio įvairausiausio amžiaus žmones. Per 6 dienas čia vyks net apie 600 renginių, ir kas svarbiausia, jie bus visiškai NEMOKAMI. Festivalio svečiai galės stebėti pasirodymus pačiame miesto centre: nuo Sergels Torg per Brunkeberg tunelį iki pat Gustav Adolf aikštės.

Festivalis vyks rugpjūčio 14 – 19 dienomis, o šių metų tema – pasaulyje garsus švedų rašytojas August Strindberg. Taigi daugumos renginių metu bus diskutuojama šio garbaus žmogaus kūryba bei kiti darbai.

Šventės metu skambės ne tik Skandinavijos šalių, bet ir atlikėjų iš viso pasaulio muzika. Lankytojai galės pasiklausyti ritmų ir garsų iš tokių egzotiškų šalių kaip Kuba ar Alžyras bei kt. Čia taip pat vyks teatro, šokio bei akrobatikos pasirodymai bei dar daug daug kitos smagios kultūrinės veiklos. Jeigu neturite kur palikti savo mažylių – nepergyvenkite! Veiklos bus ir jiems: pasakų klausymas, trobelių statymas, piešimas ir kt. Daugiau apie festivalį pasiskaityti galite čia.

Skrendam pasikultūrinti į Stokholmą? Pigiausių skrydžių iš Kauno į Švedijos sostinę artimiausiu metu ieškokite čia.

Skrydžių kainos į Stokholmą:
2 d. (rugpjūčio 14 – 16 d.) – 190 Lt (UŽSISAKYTI)
5 d. (rugpjūčio 11 – 16 d.) – 214 Lt (UŽSISAKYTI)
7 d. (rugpjūčio 9 – 16 d.) – 190 Lt (UŽSISAKYTI)
7 d. (rugpjūčio 11 – 18) – 234 Lt (UŽSISAKYTI)