Ką veikti Lietuvoje liepos mėnesį?

liet_konv

Jeigu šiemet neišeis išvažiuoti kažkur toliau nuo Lietuvos – nenusiminkite! Juk mūsų kraštas toks gražus ir turi ilgą istoriją, senas tradicijas ir nuostabią kultūrą. Rekomenduojame keletą įdomesnių festivalių, kurie vyks mūsų mylimojoje Tėvynėje.

TAFISA pasaulio sportas visiems žaidynės
Šiaulių regionas
Liepos 5 – 12 d.

Šios šventės metu vyks daug netradicinio sporto renginių. Festivalio svečiai taip pat galės daugiau sužinoti apie Šiaulių regioną, įskaitant ir kitų tautų kultūras ir jų sporto tradicijas, be to, pabendrauti su bendrus interesus turinčiais žmonėmis.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Dainuojamosios poezijos festivalis „Akacijų alėja“
Kulautuva, Kauno rajonas
Liepos 7 d.

Tai – dvyliktasis bardų festivalis, sutraukiantis apie 10 000 dainuojamosios poezijos gerbėjų. Šiemet renginyje pasirodys Andrius Kaniava, Neda ir Olegas, Vidas Petkevičius, Vidas Bareikis bei kiti.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Žagarės vyšnių festivalis
Joniškio rajonas, Žagarė
Liepos 12 – 15 d.

Šių metų festivalio tema – „Istorijos nesuklastosi“. Keturias dienas vyksiančiame renginyje vyks įvairios parodos, žirgų konkūrai, atrakcionai, futbolo varžybos, varžybos ir kitos staigmenos.
Daugiau apie renginį rasite čia.

Gyvosios archeologijos diena Varnupiuose. Kirvakalnio festivalis
Marijampolės rajonas, Varnupių kaimas
Liepos 27 – 28 d.

Gyvosios istorijos festivalis, kuriame susipažinsite su VIII – X a. gyvenimo būdu, kulinariniu paveldu, amatais, senovės ginklais bei kovomis.
Daugiau apie renginį rasite čia.