Geriausi paplūdimiai Sardinijoje

sard_konv

Smaragdinė jūra ir nesuskaičiuojama galybė akinamo baltumo smėlio paplūdimių – tai Sardinija - kraštas, kuris lankytojus užburia natūraliais kontrastais, laukine gamta ir spalvų įvairove. Neįtikėtina, tačiau šioje saloje tarp gamtos ir žmogaus vyrauja idiliška harmonija. Be pasakiškos jūros, Sardiniją puošia įspūdingi kalnai, vešlūs miškai su tūkstantmečiais medžiais, negyvenamos teritorijos ir elnių, laukinių arklių ir plėšrių paukščių pamėgtos pelkės. Be abejo, šio regiono karalienė yra krištolinė jūra. Tokios žydros ir skaidrios, ko gero, nerasite niekur kitur Europoje. Paplūdimiai Sardinijoje – jie yra tikrai nepakartojamai žavūs – tačiau jų yra tiek daug, kad visų aprašyti tiesiog neįmanoma. Pamastykite, daug balto smėlio, ryškiai žydras vanduo, nedaug žmonių, o  kur jau skaidrus kaip krištolas vanduo. Ar nebūtų nuodemė neaplankyti šio nuostabaus žemės kampelio?

Geriausi paplūdimiai Sardinijoje

Cala Mariolu paplūdimys – šis Sardinijos paplūdimys, esantis rytinėje Sardinijos dalyje, yra vienas iš gražiausių. Paplūdimys yra šalia Cola Biriola ir Cala Goloritzė. Tai yra stulbinančio grožio, akmenukais dengtas paplūdimys. Kadangi dugnas yra akmenuotas, puikiai tinka nardymui. Šiame paplūdimyje saulė šviečia visą rytą, o likusią dienos dalį paplūdimys slepiasi šešėlio prieglobstyje. Šis rojus puikiai tinka:
šeimoms su vaikais, jaunimui, mėgstantiems nardyti  ir, žinoma, vertinantiems gamtos grožį.

Paplūdimys

 

Costa Verde paplūdimiai – Costa Verde paplūdimiai Sardinijoje yra išskirtiniai tuo, kad jie yra vieni natūraliausių ir mažiausiai paliesti žmogaus. Ištirinėjant visas detales šiuose paplūdimiuose, galima suprasti, kad tai – rojus, kuriame pildosi svajonės, apima puikios emocijos,  o akimirkos tampa nepamirštamos.

Cala Pira paplūdimys – paplūdimys yra pietinėje dalyje, kuri  yra gana autentiška ir rami. Dievų pakrantėje esantis paplūdimys yra beveik 5 km į šiaurės rytus nuo Munta Molentis paplūdymio, tarp Villasimius ir San’t Elmo miestelių. Šis paplūdimys yra vienas iš populiariausių vietų Costa Rei srityje. Cola Pira paplūdimys yra tarp dviejų kalvų, todėl apsaugotas nu vėjo. Daugelis burlaivių atvyksta į šią lanką praleisti laiko. Tai – Sardinijos paplūdimys, kuris puikiai tinkamas vaikų žaidimams, o turistus labiausiai žavi vandens žydrynė ir žuvytės, plaukiajančios netoli kranto.

Cala Martina paplūdimys – tai yra vienas iš Sardinijoje esančių paplūdimių, kuriame galima pasijausti tikrai kaip privačiame paplūdimyje, nepaisant to, kad jis didelis. Paplūdimys puikiai tinkamas šeimoms, nes jo pakrantės yra padengtos švelniu, auksiniu smėliu. Kai pučia vėjas, bangos būna didžiulės, todėl paplūdimys rekomenduojamas mėgstantiems burlenčių sportą. Taip pat Cola Martina yra tobula vieta išbandyti vandens malonumus, nes yra buriavimo ir nardymo mokyklos. Cala Martina yra puikioje vietoje, kur yra galimybių popietėmis pasivaikščioti arba pasivažinėti dviračiu. Paplūdimyje yra keli barai, kuriuose galima rasti gėrimų bei užkandžių. Negalima nepaminėti Cala Martina restorano, kuris yra įsikūręs paplūdimio pietuose: jis yra datuojamas apie trisdešimt metų ir yra žinomas dėl savo sviežių jūros gėrybių, todėl, sakoma, kad šis Sardinijos paplūdimys yra vienas iš labiausiai mėgstamų turistų.

Paplūdimys

Spiaggia Capriccioli paplūdimys – jis yra visame pasaulyje garsioje Sardinijos dalyje, vadinamoje Smaragdinėje pakrantėje (Costa Smeralda). Paplūdymys yra mėgstamas šeimų ir turistų, todėl čia nuolat gausu žmonių. Spiaggia Capriccioli pasižymi smulkiu, baltu smėliu ir skaidriu lyg smaragdas, žaliu vandieniu. Šis Sardinijos paplūdimys yra praktiškas, nes čia yra įrengtas susisiekimas neįgaliems, automobilių stovėjomo aikštelė, baras.

Poilsinės kelionės į Sardiniją pasiūlymas

Poilsinės – povestuvinės kelionės pasiūlymas į Sardiniją