Viduržemio jūros regiono vakarėliai: Ispanija, Maljorka ir Malta. II dalis

med_party_2_konv

MALJORKA, Magaluf
Jeigu esate ištroškęs linksmybių, šurmulio ir šokių – atvykę į Maljorką būtinai apsilankykite Magaluf mieste.  Šiame kurorte grojo tokie žymus didžėjai kaip David Guetta, DJ Sammy, Greg James ar Tiesto. Pagrindinis miesto naktinis gyvenimas verda aplink Punta Ballena gatvę. Čia rasite Boomerang ar Bananas klubus, kuriuose groja house muzika. Tačiau pats įspūdingiausias Magaluf klubas – BCM Planet Dance. Apsilankę jame, pamatysite nepamirštamų vaizdų ir parsivešite nutrūktgalviškų nuotykių. Tai didžiausias ir labiausiai pašėlęs klubas visoje Maljorkoje: geriausi pasaulio didžėjai, neapsakomos dekoracijos, audringa atmosfera, gėrimai, putos ir nuostabūs lazerių šou. Viskas, ko reikia, kad kitą dieną nebejaustumėte kojų. Daugiau apie nemažai žadančią BCM Planet Dance klubo programą vasarai rasite čia.

Magaluf.

ISPANIJA, Barselona
Barselona niekada nemiega. Na, išskyrus, siestą. Tačiau fiestų čia daugiau nei siestų. Tapas barai, šokoladinės (chocolaterias), kokteilinės (coctelerías), viskinės (whiskerias), šampaninės (xampanyerias) ir kiti restoranai visada pilni žmonių. Gyvenimas naktiniuose klubuose verda iki paryčių. Nesvarbu, ar mėgstate energingus vakarėlius, ar lounge stiliaus klubus, kuriuose galima atsilošus sėdėti ir gurkšnojant kokteiliuką mėgautis atostogų akimirkomis. Čia rasite vietų pagal kiekvieno skonį.
Visgi vasarą norisi būti arčiau jūros, paplūdimyje. Vienas žinomesnių klubų su gera paplūdimio šokių aikštele – Shoko klubas. Čia daugiausiai groja house muzika, skirtingos tematikos vakarėliai vyksta kiekvieną naktį.
Kiti geresni ir žinomesni Barselonos klubai: Elephant, Razzmataz, Mirabe.

Barselona.

MALTA, Paceville

Paceville kurorte Maltoje naktinis gyvenimas – energingiausias. Neveltui jis vadinamas naktinių klubų Meka. Čia daug barų, kavinių, restoranų ir yra net kazino. O klubuose nuolat šurmuliuoja hip hop, R&B, house ir techno muzika. Salos centre yra įsikūrę du žinomiausi Maltos klubai po atviru dangumi – Giampula ir Club Numero Uno. Giampula, įsikūręs tarp Mdina ir Rabat miestelių – vienas didžiausių Maltos klubų, kuriame kartais rengiami Minsitry of Sound vakarėliai. Klubas apsuptas gražių sodų, yra baseinas, 11 barų, o top didžėjai groja trance/club R&B ir hiphop muziką. Numero Uno yra šalia Ta Qali amatininkų kaimelio ir gali pasigirti didžiausia šokių aikštele po atviru dangumi visoje Maltoje. Šalies sostinėje Valetoje, Fosos aikštėje, kasmet vyksta Isle of MTV vakarėlis, kuriame susirenka virs 50000 žmonių iš visos Europos. Šis didžiausias nemokamas renginys Maltoje šiemet vyks birželio 26 d.

Paceville.

Poilsinių kelionių pasiūlymai į Ispaniją