Top muzikos festivaliai vasarą

Top muzikos festivaliai vasarą

Pagaliau artėja vasara, o su ja ir geros muzikos festivalių srautas. Vien Europoje šiais metais bus rengiama daugiau nei šimtas muzikos festivalių, apie kuriuos informaciją rasite čia. Mes norėtume išskirti, kurie mums atrodo įdomiausi.

Hurricane
Vieta: Scheessel, Vokietija
Data: 06/22 – 06/24
Kaina: viso festivalio bilieto kaina – 135 eurai

Vokietijoje, Scheessel vietovėje, vyksiančiame festivalyje gros tokios grupės kaip The Cure, Blink-182, Beirut, Noel Gallagher‘s High Flying Birds, Kooks, Garbage ir kt..
Su aviakompanija Ryanair iš Vilniaus galima skristi tiesiogiai į Brėmeną, kuris nutolęs nuo Scheessel apie 45 km. Iš Brėmeno traukinių stoties vyksta tiesioginis traukinys į Scheessel stotį. Iš čia festivalio sritį jau galima pasiekti pėsčiomis (apie 1,5 km).
Čia galite išsirinkti sau tinkamiausią skrydį.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Rock Werchter
Vieta: Werchter, Belgija
Data: 06/28 – 07/01
Kaina: vienos dienos kaina – 79 eurai (bilietų likę tik ketvirtadieniui)

Vienas didžiausių Europoje roko muzikos festivalių, trunkantis keturias dienas. Šiais metais žiūrovų ausis lepins tokios grupės kaip Pearl Jam, Red Hot Chili Pepper, The Cure, dEUS, Simple Minds, Kasabian  ir dar daug kitų.
Briuselio Charleroi oro uostą per porą valandų galima pasiekti tiesioginiu skrydžiu iš Kauno oro linijų bendrovės Ryanair skrydžiu. Festivalis vyksta Werchter kaimelyje, esančiame apie 30 km nuo Briuselio. Iš oro uosto galima sėsti į autobusą, kuris nuveš į Charleroi – Sud traukinių stotį. Čia reikia sėsti į traukinį, stojantį Brussels – Noord stotyje, kurioje galėsite persėsti į traukinį, važiuojantį į Leveną (Leuven). Nuo Leveno stoties galima pasinaudoti De Lijn specialiuoju autobusu, kuris veža tiesiai į festivalio zoną.
Čia galite išsirinkti sau tinkamiausią skrydį.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Vintage Festival
Vieta: Kettering, Northamptonshire, Didžioji Britanija
Data: 07/13 – 07/15
Kaina: vienos dienos kaina – 57.5 svarai sterlingai, viso festivalio bilieto kaina – 125 svarai sterlingai

Kettering miestelyje vyksiantis Vintage Festival – tai ne tik muzikos, bet ir mados, filmų, meno, dizaino ir maisto festivalis. Festivalio organizatoriai mano, kad visi šie dalykai neatsiejami vienas nuo kito. Viskas vyks Boughton rūmams, kurie dar vadinami „Angliškaisiais Versalio rūmais“, priklausiančioje teritorijoje Northampton grafystėje. Čia bus galima išgirsti tokių atlikėjų kaip Sergio Mendes, Nouvelle Vague, Chic, The Impressions, Aloe Blacc, išmokti lindy hop, twist, jazzdance, samba, salsa šokių žingsnelių, pasidaryti retro šukuosenų ir atrasti dar daug kitos veiklos.
Geriausia skristi į Londoną arba Birmingemą. Iš Vilniaus galima tiesiogiai nuskristi į Londoną su Ryanair ar Wizzair oro linijų skrydžiais, o Birmingemą galima pasiekti tiesioginiu skrydžiu iš Kauno su Ryanair. Jeigu važiuojate iš Londono, reikėtų sėsti į St. Pancras traukinių stotį, iš kurios yra tiesioginis traukinys į Kettering.  Kelionė traukiniu truks apie valandą.
Čia galite išsirinkti sau tinkamiausią skrydį.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.
Vintage

Melt!
Vieta: Ferropolis, Vokietija
Data: 07/13 – 07/15
Kaina: viso festivalio bilieto kaina – 110 eurų

Nuo 1997 metų Vokietijoje vykstantis elektroninės muzikos festivalis šiemet džiugins žiūrovus tokių atlikėjų kaip Justice, M83, Two Door Cinema Club, Rufus Wainwright, Lana del Rey, The Raveonettes, Casper ir kitų pasirodymais. Per daugiau nei pusė paros Berlyną galima pasiekti autobusu iš Vilniaus. Norint nuvykti iki festivalio zonos iš Berlyno reikia sėsti į traukinį, važiuojantį link Dessau, o iš ten persėsti į autobusą 331, vežantį į Ferropolį.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Pukkelpop
Vieta: Hasselt, Belgija
Data: 08/16 – 08/18
Kaina: vienos dienos kaina – 79 eurai, viso festivalio bilieto kaina – 155 eurai

Dar vienas Belgijoje rugpjūčio viduryje vyksiantis muzikos festivalis, kuriame bus galima išgirsti tokius atlikėjus kaip Björk, Bloc Party, Feist, Apocalyptica, Mark Lanegan Band, Lykke Li, The Stone Roses, Foo Fighters, Keane, Wilco  ir kitus.
Festivalis vyks Hasselt mieste, esančiame apie 70 km nuo Briuselio. Briuselio Charleroi oro uostą galima pasiekti per porą valandų tiesioginiu skrydžiu iš Kauno oro bendrovės Ryanair skrydžiu. Iš šio oro uosto galima sėsti į autobusą, vežantį į Charleroi – Sud traukinių stotį, kurioje reikėtų persėsti į traukinį, stojantį Brussel – Zuid/Midi arba Liege – Guillemins stotyse. Vienoje iš šių stočių reikia persėsti į traukinį, važiuojantį į Hasselt stotį. Iš čia specialūs De Lijn autobusai nuveš tiesiai į zoną, kurioje vyks Pukkelpop festivalis.
Čia galite išsirinkti sau tinkamiausią skrydį.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Pukkelpop

Rock En Seine
Vieta: Paryžius, Prancūzija
Data: 08/24 – 08/26
Kaina: vienos dienos kaina – 49 eurai,  viso festivalio bilieto kaina – 109 eurai

The Black Keys, Placebo, Green Day, Sigur Ros, Agoria, Grandaddy ir kitus muzikos atlikėjus bus galima išgirsti tris dienas Paryžiuje vyksiančiame Rock En Seine festivalyje, rengiamame istoriniame Domaine National de Saint-Cloud parke. Prancūzijos sostinės Beauvais oro uostą per porą valandų galima pasiekti tiesiogiai iš Vilniaus oro bendrovių Ryanair ir Wizzair skrydžiais. Nuo oro uosto geriausia sėsti į autobusą, vežantį iki Porte Maillot, o nuo čia į metro ir važiuoti iki Boulogne – Pont de Saint-Cloud stoties, nuo kurios iki festivalio zonos – 5 minutės.
Ieškokite tinkamiausių skrydžių ir viešbučių.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.