Skanioji šokolado savaitė Jungtinėje Karalystėje

Skanioji šokolado savaitė Jungtinėje Karalystėje

Spalis – puikus laikas pradėti vartoti kuo daugiau gero ir tikro… šokolado! O tam ideali vieta – Didžioji Britanija ir jos sostinė Londonas. Būtent Jungtinės Karalystės sostinėje š.m. spalio 8 d. prasideda skanioji Šokolado savaitė, kuri truks iki spalio 14 d.

Patariame aplankyti šokolado gamintojo William Curley parduotuvėlę, esančią Belgravia rajone. Čia galėsite paragauti ypatingo skonio šokoladinių pyragėlių bei su druska paskanintų karamelinių triufelių. Knightsbridge rajone užsukite į šokolado gamintojo Rococo Chocolates krautuvėlę ir pasimėgaukite karštu šokoladu (hot chocolate Didžiojoje Britanijoje vadinama kakava) ar Earl Grey skonio šokoladiniais saldainiais.

Lankytinos

Šokolado savaitės metu galėsite dalyvauti įvairiuose renginiuose, žiūrėti dokumentinius filmus ar gyvą šokolado gaminimo procesą. Šventėje dalyvaus ir mūsų mėgstama The Grenada Chocolate Company – mažiausia šokolado plantacija ir gamykla, įsikūrusi jaukiame ir egzotiškame Grenados salos kampelyje.

Daugiau apie renginį,šokolado kompanijas bei gamintojus, kurie dalyvaus šventėje, rasite aplankę oficialią Šokolado savaitės internetinę savaitę.

Spalio mėnesį Šokolado savaitė – ne vienintelis dėmesio vertas renginys Londone. Spalio 10 – 21 d. Didžiosios Britanijos sostinėje vyks Britanijos filmų festivalis. Daugiau apie jį galite sužinoti paspaudę čia.

Naudinga informacija vykstant pirmą kartą į Londoną.

Nemokamos ekskursijos Londone – čia.

Daugiau apie tai, ką dar galima nuveikti Londone, rasite čia.Nuotraukos iš renginio Chocolate Unwrapped 2011 m.

Lankytinos

Lankytinos

Lankytinos

Lankytinos

Lankytinos

Lankytinos

Lankytinos