„Gaudyk“ bilietus į Europos futbolo čempionatą 2012

Euro+2012+logo

Šiais metais Europos futbolo čempionatas prasidės birželio 8 d. ir daugiau nei tris savaites džiugins futbolo aistruolius. Be renginio šeimininkių Lenkijos ir Ukrainos varžysis dar 14 komandų, kovojančių dėl Europos čempionų titulo.

Varžybos vyks keturiuose Lenkijos miestuose (Gdanskas, Poznanė, Varšuva ir Vroclavas) ir keturiuose Ukrainos miestuose (Charkovas, Doneckas, Kijevas ir Lvovas). Čempionato atidarymo ceremonija bus rengiama birželio 8 d. Varšuvoje, o finalas – liepos 1 d. Kijevo olimpiniame stadione. Detalų varžybų tvarkaraštį galite rasti čia.

Nuo birželio 21 d., prasidėjus atkrintamajam etapui, patariama važiuoti į miestus, kuriuose vyks varžybos, ir tiesiog „gaudyti“ bilietus. Dažniausiai žmonės susiperka bilietus iš anksto, tikėdamiesi, jog jų komandai pasiseks laimėti, tačiau jeigu jų komanda nepatenka į kitą etapą, dauguma bilietus tiesiog parduoda. Mes tikime, kad tokių „pardavėjų“ tikrai bus.

Taigi nesnausk, rezervuok kuo pigesnius autobusų ar lėktuvų bilietus, nebrangų viešbutuką ar hostelį ir įsiliek į šį spalvingą ir aistringą renginį.

Atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis:

Ketvirtfinalis
Birželio 21 d. – Varšuva
Birželio 22 d. – Gdanskas
Birželio 23 d. – Doneckas
Birželio 24 d. – Kijevas

Pusfinalis
Birželio 27 d. – Doneckas
Birželio 28 d. – Varšuva

Finalas
Liepos 1 d. – Kijevas

Kaip nuvykti iki Lenkijos

Iki Lenkijos sostinės patogiausia keliauti autobusu (bilieto kaina – apie 50 Lt vienam asmeniui į vieną pusę). Gdanską taip pat lengvai pasieksite autobusu (bilieto kaina – 108 Lt vienam asmeniui į vieną pusę). Jeigu norite nusipirkti bilietus į šiuos miestus, spauskite čia .
Šiek tiek brangiau iki Varšuvos tiesiogiai iš Vilniaus galima skristi su oro linijų bendrove LOT.  Čia galite susirasti Jums tinkamiausią skrydį.

Kaip nuvykti iki Ukrainos

Iki Kijevo galima nuvažiuoti autobusu per šiek tiek daugiau nei pusę paros. Bilieto kaina į vieną pusę – apie 138 Lt vienam žmogui. Nusipirkti internetu autobuso bilietus į Kijevą galite čia. Norint   pasiekti Donecką, galima keliauti iki Kijevo. Iš čia sėsti į traukinį, važiuojantį į Donecką. Traukinio bilieto kaina į vieną pusę – apie 150 Lt vienam žmogui. Norėdami nusipirkti bilietus, spauskite čia.