Kurortai Gran Kanarijoje: kaip išsirinkti geriausią? Nuo 1892 Lt už 7 d. kelionę į Kanarų salas iš Varšuvos

untitled

Kanarų archipelagas (Kanarų salos) – tai vulkaninės kilmės salos ir salelės Atlanto vandenyne, kurių pagrindinės – Gran Kanarija, Tenerifė, Fuerteaventura ir Lansarotė. Šios salos ypač mėgstamos turistų: čia daug modernių viešbučių, vandens pramogų, diskotekų, restoranų, o prie viso to dar prisideda šiltas vandenynas, paplūdimiai, kalnai bei saulė.

Gran Kanarija – trečia pagal dydį iš Kanarų salų ir vienas pagrindinių turistinių centrų. Ne vienas matome daugybę pasiūlymų į įvairius šios salos kurortus. Tačiau kaip išsirinkti ne tik geriausią viešbutį, bet ir miestelį, kuriame ruošiatės atostogauti?

Ramesniam poilsiui

Jeigu keliaujate su šeima ar norite pabūti dviese, tada geriausiai rinktis kurortus, kuriuose mažiau triukšmo ir taip vadinamo „veiksmo“. Tokie yra San Agustino ir Taurito kurortai.
San Agustinas – kurortas salos pietuose, norintiems atsiriboti nuo minios, siūlantis prabangius viešbučius ir apie 2 km ilgio tamsaus smėlio paplūdimį. Čia taip pat yra nemažai vandens sporto pramogų, o visai šalia – Sioux City parkas, kuriame galima pajusti Amerikos Laukinių Vakarų dvasią. Daugiau informacijos apie šį parką rasite čia .
Tauritas – Gran Kanarijos pietvakariuose esantis kurortas, nutolęs apie 15 km nuo San Agustino. Tai dar vienas ramybę pasiūlyti galintis miestelis, kuris ypač traukia turistus savo plačiu paplūdimio ruožu, vandens sporto užsiėmimais bei jaukiomis kavinukėmis bei barais.
Maspalomas – šis kurortas, esantis piečiausioje salos dalyje, gali pasigirti puriu paplūdimiu ir 400 ha smėlingų kopų ruožu, vadinamu „Oaze“. Jis puikiai tinkamas jaunoms šeimoms su vaikais ar vyresniems žmonėms, norintiems atitrūkti nuo šurmulio.

Gran Kanarija – jaunimui

Vakarėlių, diskotekų, šokių ir atostogų „veiksmo“ gerbėjai dažniausiai renkasi Playa del Ingles kurortą – patį didžiausią Kanarų salose. Miestas šnibžda nuo daugybės žmonių, klubų ir barų. Be to, čia yra nuoseklus paplūdimys su lygia ir smėlėta pakrante, kuriame vyksta įvairūs paplūdimio žaidimai bei vandens sporto užsiėmimai.
Playa del Ingles yra apie 12 komercinių centrų, kuriuose susitelkę daug restoranų, barų, parduotuvių, pramogų pasažai bei naktiniai klubai.

Jeigu susidomėjote atostogomis Gran Kanarijoje, šiuo metu vertėtų pasinaudoti sparčiai populiarėjančiomis kelionėmis iš Lenkijos.

7 d. kelionė iš Varšuvos į Gran Kanariją su apgyvendinimu 3 žvaigdučių viešbutyje Cay Beach Meloneras (Meloneras – tai miestelis, esantis vos už kelių kilometrų nuo Maspalomas) su pusryčiais ir vakariene  – 1892 Lt.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šią kelionę, spauskite čia, pasirinkite norimą kelionės datą ir atsiųskite mums užklausą.

Išvykimo datos ir kainos:
Liepos 22 d. – 2065 Lt
Liepos 29 d. – 2148 Lt
Rugpjūčio 5 d. – 2148 Lt
Rugpjūčio 12 d. – 2148 Lt
Rugpjūčio 26 d. – 1892 Lt
Rugsėjo 2 d. – 1892 Lt
Rugsėjo 9 d. – 1892 Lt
Rugsėjo 16 d. – 1892 Lt
Rugsėjo 23 d. – 1892 Lt
Spalio 7 d. – 1892 Lt

Domina kitos kryptys iš Lenkijos? Spauskite čia ir galėsite sužinoti daugiau apie siūlomas keliones.