Išankstinis Novaturo ŽIEMOS kelionių išpardavimas!

nova_konv

Vienas didžiausių kelionių organizatorių Baltijos šalyse neseniai paskelbė išankstinius 2012 – 2013 m. žiemos kelionių išpardavimus. Šia proga galite nusipirkti ne tik kelionę į saulėtąją Kretos salą ar pikantiškąją Andalūziją, bet ir į egzotiškąjį Tailandą, rytietiškąjį Dubajų ir kt.

Užsisakę kelionę iki 2012 m. liepos 15 d. mokėsite net iki 50% pigiau; be to, gausite mažiausios kainos garantiją*; rezervuosite kelionę tik nuo 50 Lt asmeniui**; turėsite galimybę nemokamai keisti kelionės datą***; rinksitės iš plačiausios kurortų, kelionės datų, trukmės, viešbučių ir kambarių pasiūlos. Kiekvienas, perkantis žiemos kelionę, gaus nuostabią dovaną – viso kūno masažą Khmer massa SPA centre Vilniuje.

*Novaturas garantuoja, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo nuolaidomis, poilsio kelionę lėktuvu įsigysite pigiau. Įmonė įsipareigoja grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinkta kelionė sezono metu būtų siūloma pigiau nei išankstinio pirkimo metu.
Mažiausios kainos garantijos sąlygos:
-    sutampa kelionės laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos;
-    mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2012 liepos 15 d. įsigytoms kelionėms;
-    mažiausios kainos garantija netaikoma kelionėms į tolimus kraštus, pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu;
-    mažiausios kainos garantija netaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams.
-    **Avansinis mokėjimas poilsio ir slidinėjimo kelionėms – 199 Lt/asm., pažintinėms kelionėms lėktuvu – 150 Lt/asm., pažintinėms kelionėms autobusu – 50 Lt/asm.
***Iki kelionės pradžios likus ne daugiau nei 21 dienai turėsite galimybę keisti poilsio arba slidinėjimo kelionės datą, vykstant į Indiją, Tailandą bei Jungtinius Arabų Emyratus kelionės datos keitimas galimas likus ne daugiau nei 42 dienoms iki kelionės pradžios. Keičiant kelionės datą turi sutapti  kelionės laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos. Keičiant poilsio arba slidinėjimo kelionės datą ir esant kainos skirtumui, papildomai mokamas keitimo dieną galiojantis kainos skirtumas. Įsigijus pažintinę kelionę lėktuvu ar autobusu,  vieną kartą galėsite keisti kelionę (išvykimo datą ar maršrutą) nemokamai, bet ne vėliau nei likus 21 d. iki išvykimo, akcijos nuolaida bus išlaikyta naujai kelionei.

 

Norėdami pasirinkti jums geriausią kelionę, spauskite čia ir galėsite labai lengvai internetu nusipirkti kelionę į išsvajotąją šalį.