NEMOKAMOS ekskursijos Paryžiuje

par_konv

Geriausi dalykai gyvenime – nemokami! Keliaujate į Paryžių ir neturite laiko susidaryti maršruto? Pasirodo, kartais tereikia panaršyti internetą ir paieškoti informacijos apie nemokamas ekskursijas Paryžiuje. Vieninteliai dalykai, kuriuos turėsite padaryti, tai atsiminti susitikimo vietą, laiką, pasirinkti turą ir išmokti, jei dar nemokate, anglų kalbą (na, nebent norėtumėte grožėtis miestu tik akimis).

Paryžius: bohemiškasis Monmartras

Šį kartą norėtume pristatyti ypatingą maršrutą po stilingą, prašmatnų ir visada kūrybingą Paryžių. Tai – ekskursija, pavadinimu “Pasivaikščiojimas Monmartre su Krisu”. Krisas – tai vienas iš organizacijos, kuri siūlo šį bei kitus turus, gidas, o Monmartras… Taip, taip, tai – bohemiškiausias ir meniškiausias Paryžiaus rajonas! Sakoma, kad tie, kurie aplanko Monmartrą, neretai nusprendžia čia ir persikraustyti.
Šio turo metu:
- Aplankysite Moulin Rouge – žymiausią pasaulio kabaretą.
- Sužinosite apie dainininkės Dalida gyvenimą.
- Pamatysite, kur gyveno Vincentas Van Goghas.
- Galėsite nusifotografuoti prie garsiojo malūno Moulin de la Galette, kuris įkvėpė Renuarą nutapyti savo garsųjį paveikslą.

Ekskursijos metu sužinosite daug istorijų apie Paryžių ir visą Prancūziją, įgysite žinių apie meną ir architektūrą bei išmoksite paryžietiškos gyvensenos pradmenis.

Lankomos vietos:

  • Moulin Rouge
  • Van Gogh‘o namas
  • Moulin de la Galette
  • Saint Denis bazilika
  • Lapin Agile kabaretas
  • Slaptas ir paskutinis Paryžiaus vynuogynas
  • Place du Tertre aikštė
  • Šv. Širdies bazilika

Detalesnė turo informacija:

Kada? Kiekvieną pirmadienį ir šeštadienį10:30 val. ir 16 val.

Kiek trunka? Apie 1,5 val.

Kur? Susitikimo vieta – šalia metro stotelės Blanche išėjimo (linijos numeris – 2). Dairykitės vaikino, dėvinčio baltus marškinėlius su užrašu „City Free Tour“.

Ar reikalinga rezervacija? Taip. Tai galite padaryti, parašę elektroninį laišką turo gidui Krisui šiuo adresu: chris@cityfreetour.com. Taip pat galite jam paskambinti arba nusiųsti SMS žinutę šiuo numeriu: +336 38 88 82 08.

Kiek tai kainuoja? Kaip jau minėjome, turas yra visiškai nemokamas, tačiau įprasta duoti bent šiek tiek arbatpinigių gidams, kurie stengiasi iš visos širdies.

Čia rasite daugiau informacijos apie organizaciją, siūlančią šį bei kitus maršrutus.

Daugiau apie tai, ką dar vertėtų aplankyti Paryžiuje, skaitykite čia.

Nuotrauka CaBLe27