NEMOKAMOS ekskursijos Madride

madrid_konv

Geriausi dalykai gyvenime – nemokami! Keliaujate į Madridą ir neturite laiko susidaryti maršruto? Pasirodo, kartais tereikia panaršyti internetą ir paieškoti informacijos apie nemokamas ekskursijas Madride. Vieninteliai dalykai, kuriuos turėsite padaryti, tai atsiminti susitikimo vietą, laiką, pasirinkti turą ir išmokti, jei dar nemokate, anglų kalbą (na, nebent norėtumėte grožėtis miestu tik akimis).

Klasikinis Madridas ir slaptos vietelės

Madridas – gana išdidi ir ekstravagantiška Ispanijos sostinė ir šalies širdis, su kuria turėtų susipažinti kiekvienas keliautojas. Tai galima padaryti, pasirenkant nemokamą ekskursiją Madride, kurios metu sužinosite, kas šiame mieste dėjosi per paskutinius 1200 metų.
Turo metu:
- Keliausite per viduramžių laikų gatveles.
- Aplankysite didingas aikštes.
- Praeisite įspūdingais Madrido bulvarais.
- Susipažinsite su ispaniškų užkandžių – tapas – kilme.
- Sužinosite apie Alfonso III – ojo anarchistinę ataką.

Šios ekskursijos metu susipažinsite ne tik su svarbiausiais bei privalomais aplankyti miesto objektais, bet ir atrasite slaptų vietelių, kurias daugiausiai žino tik vietiniai gyventojai.

Lankomos vietos:

Karališkieji rūmai
Karališkasis teatras
Plaza Mayor
Maurų griuvėsiai
Sol
Almudena katedra
San Gines bažnyčia
Seniausias pasaulio restoranas
Madrido Robinas Hudas
Plaza de la Villa
Plaza de Puerta Cerrada

Detalesnė turo informacija:

Kada? Kiekvieną dieną (ar lietus lyja, ar saulė šviečia), 11:00 val. ir 13:00 val.

Kiek trunka? Apie 3,5 val.

Kur? Susitikimo vieta – Plaza Mayor aikštė, priešais Turistų informacijos centrą. Dairykitės gidų, dėvinčių raudonus marškinėlius bei rankose laikančių skėčius.

Ar reikalinga rezervacija? Taip, paspauskite čia ir dešinėje pusėje viršuje, raudoname langelyje, galėsite užsirezervuoti ekskursiją.

Kiek tai kainuoja? Kaip jau minėjome, turas yra visiškai nemokamas, tačiau įprasta duoti bent šiek tiek arbatpinigių gidams, kurie stengiasi iš visos širdies.

Čia rasite daugiau informacijos apie organizaciją, siūlančią šį bei kitus maršrutus.

Kaip pasiekti Madridą?

Į Madridą iš Lietuvos tiesiogiai kol kas neskraidina nė viena aviakompanija. Tačiau per porą valandų tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi į Barseloną su Wizzair ar Ryanair. Iš Barselonos į Madridą pigiausiai vykti autobusu. Tai kainuotų apie 30 eurų ir užtruktų apie šešias valandas.

Nuotrauka rahego