NEMOKAMOS ekskursijos Londone

london_konv

Geriausi dalykai šiame gyvenime - nemokami! Keliaujate į Londoną ir neturite laiko susidaryti maršruto? Pasirodo, kartais tereikia panaršyti internetą ir paieškoti informacijos apie nemokamas ekskursijas Londone. Vieninteliai dalykai, kuriuos turėsite padaryti, tai atsiminti susitikimo vietą, laiką, pasirinkti turą ir išmokti, jei dar nemokate, anglų kalbą (na, nebent norėtumėte grožėtis miestu tik akimis).

Karališkasis Londonas

Šį kartą pristatysime jums nemokamą ekskuriją Londone, kurios metu aplankysite svarbiausius miesto objektus, susijusius su Didžiosios Britanijos karaliais ir karalienėmis. Išgirsite svarbių istorinių faktų, paskanintų smagiomis istorijomis, kuriuos jums pateiks visuomet energingi ir entuziastingi gidai.
Turo metu:
- Sužinosite, kas valdė Didžiąją Britaniją, nuo karaliaus Edvardo Išpažinėjo iki Vinstono Čerčilio.
- Pamatysite pastatus, kuriuose šie svarbūs žmonės gyveno, dirbo, žaidė ar yra palaidoti.
- Išgirsite šmaikščių ir beveik kurioziškų istorijų, kurios prisidėjo prie valstybės valdymo.

Ekskursijos metu keliausite po žymiausias Londono vietas, galėsite pasigrožėti Bekingemo rūmais, nusifotografuoti prie Big Beno bei dar daug daugiau.

Lankomos vietos:

Hyde Park Corner
Bekingemo rūmai
Gvardijų keitimasis (beveik visomis dienomis)
Čerčilio karo kabineto bunkeris
Martin-in-the-Fields bažnyčia
Westminsterio abatija
Trafalgaro aikštė
Nelsono kolona
Velingtono arka
St. James parkas
Downing Street 10
Big Ben

Detalesnė turo informacija:

Kada? Kiekvieną dieną (ar lietus lyja, ar saulė šviečia) – 11:00 val. ir 13:00 val.

Kiek trunka? Apie 2,5 val.

Kur? Susitikimo vieta – Velingtono arka. Jeigu keliausite metro, išlipkite Hyde Park Corner stotelėje ir išeidami ieškokite užrašo EXIT 2. Pasiekę Velingtono arką, dairykitės raudonus marškinėlius vilkinčių gidų.

Ar reikalinga rezervacija? Taip, paspauskite čia ir dešinėje pusėje, raudoname langelyje galėsite užpildyti reikalingus duomenis.

Kiek tai kainuoja? Kaip jau minėjome, turas yra visiškai nemokamas, tačiau įprasta duoti bent šiek tiek arbatpinigių gidams, kurie stengiasi iš visos širdies.

Ir dar… Jeigu norėtumėte stebėti gvardijos keitimąsi, tai rugpjūčio – balandžio mėnesiais jis vyksta kas antrą dieną, o gegužės – liepos mėnesiais šį reginį galima stebėti kasdien.

Čia rasite daugiau informacijos apie organizaciją, siūlančią šį bei kitus maršrutus Londone.

Naudinga informacija vykstant į Londoną.

Čia skaitykite plačiau, ką dar galima nuveikti Londone?