Milanas: didysis išpardavimas!

Milanas: didysis išpardavimas!

Milanas drauge su Paryžiumi, Londonu ir Niujorku vadinami „didžiuoju ketvertu“. Tai miestai – mados centrai, nepaliaujamai stebinantys pasaulį naujausiomis mados tendencijomis. Čia gimsta tokios kolekcijos, kurios kituose miestuose į madą ateina tik po vieno ar net dviejų sezonų!

Milanas – neabejotinai vienas pirmųjų mados srityje. Italiją visame pasaulyje garsina legendiniai kolekcijų kūrėjai bei prabangūs mados namai: Giorgio Armani, Rocco Barocco, Roberto Cavalli, BVLGARI, Fendi, Versace, Gucci ir dar daug kitų.
Versace

Milane galima rasti geros kokybės vardinį drabužį už panašią kainą kaip kitose masinėse parduotuvėse. Be to, rūbai, batai bei aksesuarai bus vienetiniai… Na, bent jau Lietuvoje. Gal pačiame Vittorio Emanuele II pasaže apsipirkti iš tikrųjų brangu, tačiau gaminių už patrauklią kainą galima rasti specialiose išparduotuvėse, ypač prasidėjus išpardavimams!

Šių metų išpardavimas prasidės pirmąjį liepos šeštadienį, t.y. liepos 7 d. Nuskristi iš Vilniaus į Milaną tiesiogiai ir nebrangiai galima net dviejų oro bendrovių – Ryanair ir Wizzair – skrydžiais. Jeigu ruošiatės pirkti iš tiesų daug, keliaudami su Wizzair, galėsite užsiregistruoti net iki 32 kg svorio bagažą! Na, aišku, tai iš tiesų labai jau daug. Nors kas žino, ar milanietiška apsipirkimo manija neapkrės jūsų taip stipriai, kad net tradicinių 15 – 20 kg neužteks?

O dabar šiek tiek detaliau apie tai, kur ko ieškoti ir pirkti. Iš Milano atvirukų gerai žinomame Vittorio Emanuele II pasaže įsikūrusios vien brangiausios parduotuvės, kuriose dominuoja tik ką į madą atėję šedevrai. Šalimais esančiose gatvėse: Via Montenapoleone, Via della Spiga, Via Sant‘Andrea, Via Borgospesso ar Via Santo Spirito rasite Dolce&Gabana, Trussardi, Prada, Moschino, Kenzo, Gianfranco Ferré bei kitų pasaulyje gerai žinomų prabangos prekių parduotuvių. Vasaros išpardavimų karštligė nepraleidžia ir šių vietų, tačiau  kainos vis tiek bus aukštokos.
Prabangus

Šiek tiek pigesnių bei daugumai prieinamesnių prekių galima įsigyti parduotuvėse, įsikūrusiose Corso Buenos Aires ir Corso di Porta Ticinese gatvėse. Čia rasite Benetton, Zara, H&M, Timberland, Maxmara, Kookai ar Furla ženklus.

Viena geriausių vietų apsipirkimui –  šiek tiek nuo centro nutolę išpardavimų centrai. Juose rūbai, batai, rankinės bei kiti aksesuarai, paženklinti pasaulyje žinomų namų etikete, kainuos kur kas pigiau negu miesto centre esančiuose parduotuvėse. Vertėtų apsilankyti didžiausiame Europoje išpardavimų centre McArthur Glen, kuris įsikūręs Serravalle miestelyje. Čia rasite ne tik drabužių bei aksesuarų, bet ir namų dekoro prekių, saldumynų bei kitų gėrybių. Daugiau informacijos apie tai, kaip pasiekti šį centrą, rasite čia.
McArthur

Milanas – nors ir modernus, bet gražus Europos didmiestis, kuriame visada rasite ką nuveikti. Daugiau apie tai, ką galima pamatyti Milane, skaitykite čia.

Savaitgalio kelionės pasiūlymas į Milaną