Varšuvoje naujas oro uostas. Skrydžių kainos į Londoną, Liverpulį, Budapeštą ir Briuselį iš ten – vis dar akcijinės. Maždaug 100litų į abi puses

bud_konv

 

Liepos viduryje, 35 kilometrai į šiaurę nuo Lenkijos sostinės Varšuvos, atsidarė Modlino oro uostas. Oro uostas sukurtas žemų sąnaudų avialinijoms ir kol kas ten skraido tik Ryanair ir Wizzair aviakompanijų lėktuvai.

Kadangi oro uostas naujas, Ryanair kompanija, siekdama padaryti jį populiarų, parduoda daug labai pigių bilietų.

Varsuva,

Iki Varšuvos oro uosto nuvažiuoti galima autobusais ir traukiniu. 10,20,35,55 litų kainuoja bilietas į vieną pusę, priklausomai iš kokio vežėjo ir prieš kiek laiko perkamas bilietas. Pigiausia galimybė – Simpleexpress autobusų bilietai, užsisakant iš anksto internetu.

Nuo Varšuvos į Modlino oro uostą yra keli būdai nusigauti. Pigiausias – traukiniu iki Modlino ir tada autobusiuku iki oro uosto. Keliolika litų tai kainuos. Taigi, idealiausiu atveju galima susisukti už 50 litų nuo Vilniaus iki oro uosto ir atgal. Blogiausiu – 140 litų.

Kaip gi pasinaudoti Ryanairo reklamine akcija ir pigiai paskraidyti spalį-gruodį?

Pateikiame keletą pigiausių skrydžių iš Modlino su užsisakymo nuorodomis. Jei datos netinka, tikrai yra daug skrydžių tokiomis pat kainomis kitomis dienomis ir net kitais mėnesiais. Spauskite ant užrašo ir pateksite į užsakymo langą.

 

Varšuva (Modlin) – Budapeštas lapkričio 29-gruodžio 3     107 litai

 

Varšuva (Modlin) – Liverpulis lapkričio 17-lapkričio 22     108 litai 

 

Varšuva (Modlin) – Briuselis spalio 20-spalio 24       92 litai 

 

Varšuva (Modlin) – Londonas (Stansted) spalio 25 – lapkričio 1       107 litai