Kur atostogauti žiemą? Aplink pasaulį su “MSC Cruises”!

msc_konv

MSC Cruises – tai gana nauja kruizų bendrovė, kuri buvo įkurta 1987 m. Dabar kompanija, kurios itališkos šaknys siekia net aštuntąjį dešimtmetį, – tai ketvirtas pagal dydį kruizų operatorius visame pasaulyje. Pagrindinė bendrovės būstinė susitelkusi Ženevoje.

Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi MSC kruizus norėdami patirti jų teikiamus malonumus, atrasti itališko stiliaus virtuvės džiaugsmus, įvairias pramogas bei kosmopolitišką jausmą, tvyrantį visuose laivuose. Dabar kompanija gali pasigirti 12 modernių laivų, o 2013 m. planuoja paleisti naujausią savo laivą – MSC Preziosa. Laivų interjere jaučiamas tradicinis žavesys bei rafinuota elegancija, be to, naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

Smagi žinia ta, kad MSC Cruises dažnai skelbia akcijas įvariems maršrutams: ar tai būtų Viduržemio jūra, Atlanto vandenynas, Karibų, Raudonoji jūros… Pavyzdžiui, už maždaug 800Lt galima nusipirkti 7 n. trukmės kruizą Viduržemio jūra. Jums tereiks tarkim nusipirkti lėktuvo bilietus iki Milano ar Romos (ką galima padaryti už kokius 300 Lt). Dar gali prireikti vienos nakvynės Genujoje ar pan. (~ 120 Lt/žmogui). Prie 420 Lt dar reikėtų pridėti traukinio/autobuso bilietus. Taigi kruizas ir skrydžiai/pervežimai/papildoma nakvynė kainuotų apie 1400 – 1500 Lt.

Kruizo metu galėsite ne tik keliauti ir kiekvieną dieną išlipti vis naujame mieste, bet ir nemokamai valgyti bei džiaugtis laive siūlomomis pramogomis. Daugiau apie tai, kokius privalumus teikia kruizai, skaitykite čia.

O tarkim pasirinkę vieną iš didžiųjų kruizų galėsite nuo Italijos pasiekti tokias Karibų jūros regiono salas kaip Grenadą, Martiniką, Barbadosą ar Pietų Amerikos šalis kaip Braziliją ar Argentiną. Tokiems kruizams irgi būna daromos akcijos. Pavyzdžiui, 15 n. kruizas gali kainuoti tik apie 1100 Lt.

Taigi kur atostogauti žiemą su MSC Cruises? Visos kryptys tinkamos žiemai. Pasirinkę kruizą Viduržemio jūra, tiesa, negalėsite mėgautis saule paplūdimiuose, nes oras tam bus kiek vėsokas. Tačiau turėsite puikią galimybę aplankyti istoriškai turtingus miestus, pamatyti tikresnę Viduržemio jūros miestų dvasią, kol ji dar nepripildyta masės turistų. Na, o jei norite saulės, paplūdimių ir neišlipdami mirkti šiltoje jūroje, rinkite Raudonosios ar tarkim Karibų jūros kruizus.

Norėdami išsirinkti svajonių kruizą su kompanija MSC Cruises, spauskite čia.