Kelionė į Tailandą: 9 n. – skrydis, pervežimas ir 3* viešbutis su pusryčiais – TIK 3740 Lt! Varom?

thai_konv

Tailandas – tai šalis, skirta tiems, kurie nori pajusti tikrąją egzotiką, paskanintą modernumo prieskoniais. Nuolat pulsuojanti šalies sostinė Bankokas traukia ne tik dangoraižių ar prabangių viešbučių gausa, bet ir išraiškingomis budistų šventyklomis, užburiančios atmosferos plaukiojančiu turgumi, kuriame susilieja pikantiškų kvapų, skonių, vaizdų ir garsų sūkurys…
Kuo toliau nuo sostinės, tuo egzotikos daugiau. Kodėl gi nepaplaukiojus vešlia augmenija apaugusiomis upėmis ar nesusidraugavus su drambliais? Arba kodėl besilankant įvairiuose kaimeliuose nesusipažinus su krašto tradicijomis, kultūra bei amatais? O patirti visišką ramybę bei pamiršti civilizacijos triukšmą galima viename iš rojų primenančių paplūdimių, kur tamsiai žaliai lapija susilieja su jūros turkio spalvos vaizdais…

Siūloma nebrangi 9 n. kelionė į Tailandą, Jomtien Beach kurortą.

Kelionės informacija:

Kelionės data:  2012 m. spalio 30 d. – 2012 m. lapkričio 9 d.

Skrydis: Vilnius – Bankokas – Vilnius su aviakompanija „Finnair“.

Viešbutis: 3* tvarkingas ir stilingas viešbutis, kurį nuo paplūdimio skiria tik keliukas – Sea Breeze.

Sea

Maitinimas: pusryčiai (įskaičiuoti už siūlomą kainą); užsisakius kelionę už aukštesnę kainą, gausite pusryčius ir vakarienę.
PASTABA: Tailandas – nelabai brangi šalis, todėl galite būti tikri, kad galėsite nebrangiai papietauti ar pavakarieniauti vietiniame restorane.

Kelionės kaina: 4640 Lt, dabar – TIK 3740 Lt (sutaupote net 900 Lt!)

Į kaina įskaičiuota: degalų mokestis, skrydis pirmyn – atgal, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu, pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas.
Į kaina neįskaičiuota: sveikatos draudimas, ekskursijos, gėrimai pietų ir vakarienės metu (jei maitinimas ne AI), arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Paskubėkite, nes vietų mažėja.

Norėdami NUSIPIRKTI kelionę, spauskite čia.