Kurortai Maljorkoje: kaip išsirinkti geriausią?

mallorca_konv

Maljorka – didžiausia Balearų salyno sala, kuri sužavės visus savo neapsakomu grožiu, šilta jūra, kalnais, vynuogynais, alyvuogių giraitėmis, jaukiais miesteliais ir paslėptais paplūdimiais. Sala tinka tiems, kurie ištroškę romantikos, ramybės. Mėgstantiems pasilinksminti ar pašėlti klubuose Maljorka taip pat negailės pramogų ir renginių. Taigi kaip išsirinkti geriausią kurortą Maljorkoje?

Pagrindiniai kurortai Maljorkoje

Alkudija

Alkudijos kurortas įsikūręs Maljorkos šiaurinėje dalyje. Tai – gana didelis kurortas, kurio pakrantę puošia apie 14 km paplūdimys. Alkudija – tai puiki vieta šeimyniniam poilsiui su mažais vaikais ar tiems, kurie mėgsta aktyviai leisit laiką: čia rasite įvairių vandens sporto pramogų, galėsite pažaisti golfą ar lauko tenisą, pasivažinėti dviračiu. Kurorte yra išlikęs dailus senamiestis, kuriame galima pamatyti ne vieną mažą, bet labai jaukų restoranėlį, suvenyrais prekiaujančias parduotuvėles.

Alkudija.

Camp de Mar

Tai salos vakaruose esantis kurortas, tinkamas ramiam poilsiui. Čia karaliauja biraus smėlio paplūdimiai, skalaujami šiltos ir žydros jūros bei apsupti pušynų bei viešbučių. Čia rasite nedaug, bet labai jaukių barų, kavinukių ir parduotuvėlių.

Camp

El Arenalis

Tai judrus kurortas, nutolęs apie 15 km nuo salos sostinės – Palmos. Jį ypač pamėgę vokiečių turistai. Al Arenalyje yra ne tik daug viešbučių, bet ir kavinių, restoranų, parduotuvėlių bei naktinių klubų. Vakarais poilsiautojai mėgsta pasivaikščioti vaizdina alėja, kuri apsodinta palmėmis ir driekiasi palei pakrantę. El Arenalis – puikus kurortas tiek jaunimui, tiek jaunoms šeimoms su mažais vaikais. El Arenalyje yra vienas didžiausias vandens atrakcionų parkų visoje Europoje, kuris vadinasi „Aqualand“.

El

Magalufas

Magalufas – tai kurortas, nutolęs apie 15 km į vakarus nuo salos sostinės Palmos. Tai – gyvybingas kurortas, kuris ypač tinkamas jaunimui. Tai kavinių, barų, naktinių klubų centras. Pagrindinis miesto naktinis gyvenimas verda aplink Punta Ballena gatvę. Čia rasite Boomerang ar Bananas klubus, kuriuose groja house muzika. Tačiau pats įspūdingiausias Magaluf klubas – BCM Planet Dance. Tai didžiausias ir labiausiai pašėlęs klubas visoje Maljorkoje: geriausi pasaulio didžėjai, neapsakomos dekoracijos, audringa atmosfera, gėrimai  ir nuostabūs lazerių šou. Be to, Magalufe vyrauja platūs paplūdimiai, kuriuose galima išbandyti įvairias vandens sporto pramogas.

Magalufas.

Santa Ponsa

Tai vos už kelių kilometrų į vakarus nuo Magalufo esantis kurortas, puikiai tinkamas ramesniam poilsiui. Santa Ponsa – tai vienas moderniausių kurortų, kuriame yra didelis ir platus tokio pat pavadinimo paplūdimys, pasižymintis puriu smėliu, skaidriu vandeniu ir sekliu krantu. Šiauriniame kurorto taške yra Playa de Castellot paplūdimys, kuris nusėtas smulkiu žvyru bei yra apsuptas uolų. Santa Ponsa – tai vieta ir tiems, kurie mėgsta vandens sportą, lauko tenisą ar golfą.

Santa

Ką vertėtų žinoti ir aplankyti pirmą kartą vykstant į Maljorką?

Ką dar be pagrindinių lankytinų vietų galima nuveikti Maljorkoje?