Ką verta aplankyti Tenerifėje?

ten_konv

Kanarų archipelagas – tai vulkaninės kilmės salos ir salelės Atlanto vandenyne, kurių pagrindinės – Gran Kanarija, Tenerifė, Fuerteaventura ir Lansarotė. Šios salos ypač mėgstamos turistų: čia daug modernių viešbučių, vandens pramogų, diskotekų, restoranų, o prie viso to dar prisideda šiltas vandenynas, paplūdimiai, kalnai bei saulė.

Tenerifė – tai didžiausia iš Kanarų salų ir vienas pagrindinių turistinių centrų. Dažnai matome įvairius kelionių pasiūlymus į šią gražiąją salą, tačiau ar žinote, ką dar galima čia nuveikti neskaitant poilsio prie baseino ar vandenyno? Pateiksime jums sąrašą lankomų vietų visoje Tenerifės saloje.

Lankytinos vietos

La Orotava – tai gražus miestelis šiaurės vakarų Tenerifėje, kuriame daug didingos architektūros, pavėsingų aikščių bei kolonijinių namų. Vienas tokių – Balkonų namas (La Casa de los Balcones), kuris tapęs miesto simboliu. Be jo, svečiuojantis La Orotavoje reikėtų aplankyti gotikinę bažnyčią La Iglesia de la Concepcion, puošnius Viktorijos sodus, Konstitucijos aikštę bei botanikos sodą „La Hijuela del Botanico“. O atvykus į La Orotavą birželio pradžioje galima pasigrožėti įspūdingais smėlio ir gėlių kilimais, kuriais miestas puošiamas per Jėzaus kūno šventę.

La

Icod de los Viňos – šio vieno seniausio Tenerifės miestelio labiausiai lankoma vieta – tai Drakono medis. Sakoma, kad šiam medžiui per 1000 metų. Čia taip pat galima aplankyti drugelių fermą.

Icod

Teidės nacionalinis parkas – šis parkas driekiasi aplink 3718 m aukščio Teidės kalną – aukščiausią visoje Ispanijoje. Parkas paskelbtas UNESCO saugoma teritorija. Čia galima pasigrožėti be galo įspūdinga Tenerifės gamta, įvairiausiais augalais ir gyvūnais.

Teidės

Guimar piramidės – tai žemos ir retos piramidės, pastatytos iš lavos akmens. Be šių piramidžių, čia taip pat yra muziejus, kino teatras, kavinė bei ekologinių suvenyrų parduotuvė.

Guimar

Los Gigantes – tai kurortas, įsikūręs vakarinėje Tenerifės pakrantėje, kurio labiausiai turistų lankomas objektas – tai milžiniški skardžiai (Acantilados de Los Gigantes), kurie vietomis pakyla net iki 500 m.

Los

Poilsinės kelionės į Tenerifę pasiūlymas