Geriausi atrakcionų parkai Europoje

ausi atrakcionų parkai Europoje

Daugelis vykdami į Europą nusprendžia aplankyti įžymias vietas, pasivaikščioti miestų gatvėmis, aplankyti jūras, tačiau retas nusprendžia papramogauti atrakcionų parkuose.  Europoje jų yra gausybė, vieni puikiai tinkami padūkti vaikams, kiti suaugusiems, treti tobulai tinkami šeimos. Ar ne puiku būtų savo mažuosius palepinti pramogomis, kurių čia, namuose, neturime? O patiems pasidovanoti tokią dovaną ir  pasinerti į vaikystę?  Tačiau, kaip išsirinkti geriausią atrakcionų  parką Europoje?

Geriausi atrakcionų parkai Europoje

Disneilendas, Paryžius  – Kiekvienas vaikas tikriausiai ne kartą svajojo pasimatyti su peliuku Mikiu ar akis į akį pabendrauti su žaviuoju Gūfiu. Apie tai svajoja milijonai vaikų visame pasaulyje. Disneilendas yra vienas didžiausių teminių parkų Europoje, kurių pasakų pasaulis sukurtas legendinio Walto Disney’aus motyvais. Paryžiaus priemiestyje įsikūręs pramogų parkas netrukus švęs savo 20-ąjį gimtadienį. Patyrę pramogautojai įspėja, kad vienos dienos Disneilende gali ir nepakakti norint viską pamatyti ir išbandyti. Čia užsukę galėsite ne tik pabuvoti laukiniuose vakaruose, pasivažinėti specialiu traukinuku, bet ir patirti neįtikėtinų nuotykių amerikietiškų kalnelių parke, kur adrenalino pavydėtų net pats Indiana Džonsas.

Disneilendas

Europos atrakcionių parkas – Šis atrakcionių  parkas yra tikriausiai didžiausias ir populiariausias parkas, įsikūręs Voketyjoje. Atvažiavus čia niekam neteks nuobodžiauti, nes parke Jūsų laukia daugiau kaip 100 atrakcionų, tinkančių visai šeimai. Mažieji parko lankytojai šįkart galės realiai pamatyti ankščiau tik įsivaizduojamus savo numylėtus pasakų personažus. Galės pasisvečiuoti pas vikingus, elfus, piratus. Suaugę gali išbandyti aukščiausius ir greičiausius kalnelius Europoje, kurie pakyla į 73 metrų aukštį ir krisdami išvysto 130 km/h greitį. Parke įrengtose scenose vyksta gladiatorių kovos, įdomiausi spektakliai, fantastiški karnavalai. Filmų mėgėjams skirta 4D salė, kurioje stimuliuojami 4 pojūčiai.

Europos atrakcionų parkas

„Hansa Park“, Skierksdorfas – „Hans Seaside Park“ yra atrakcionių parkas, skirtas vaikams, kurie svajoja tapti tikrais jūros vilkais, nes pats pramogų kompleksas įsikūręs Skierksdorfe, Liubeko įlankos pakrantėje. Parkas užima apie 46 hektarų ir yra padalytas į 12 teminių teritorijų. Parke veikia daugiau nei 125 atrakcionai, 36 yra pažintiniai takai. Norintiems išbandyti savo drąsą rekomenduojame pasivažinėti „Fluch von Nowogrod“.

Hansa atrakcionų parkas

Legolendas, Bilundas – Legolendas Bilunde, Danijoje, buvo įkurtas 1968 m. ir yra didžiausia pasaulyje Lego kaladėlių konstrukcija – jos plotas 123 000 kvadratinių metrų. Legolendas yra padalytas į kelias temines teritorijas. Čia galite iš arti apžiūrėti žymiausius pastatus iš viso pasaulio (įskaitant Laisvės statulą ir Baltuosius rūmus). Čia pramogų suras net ir labiausiai išdykę mažieji lankytojai, bet neliks nuskriausti ir suaugusieji, mat Legolende taip pat galima rasti 4D kino teatrą, kuriame kas pusvalandį vyksta įvairių filmų seansai, nukeliantys žiūrovą į fantazijos pasaulį.

Legolendo atrakcionų parkas

    
Tivoli atrakcionų parkas – Tivoli – pasaulyje išgarsėjęs senas parkas, esantis pačioje Kopenhagos širdyje. Mažai kas gali pasigirti tokia gausybe atrakcijų, skirtų tiek jauniems, tiek ir seniems. Čia, unikalioje aplinkoje, jus apims ypatinga nuotaika. Tivoli taip pat garsėja ir restoranų gausa.

Tivoli atrakcionų parkas

Port Aventura atrakcionų parkas – Port Aventura – tai Ispanijoje esantis atrakcionų parkas, labiausiai lankomas ir begalę pramogų siūlantis parkas. Šešios pramogų sritys leis jums atrasti naują ir nuostabų pasaulį su nuostabiais šou ir kvapą gniaužiančiais atrakcionais.     Čia gali pramogauti visa šeima.

t Aventura atrakcionų parkas

Eftelingo parkas – Efteling parkas yra didžiausias pramogų parkas Nyderlanduose. Įsikūręs netoli Tilburgo miesto, Katšeuvelyje, maždaug už 100 km nuo Hagos ir Amsterdamo, parkas buvo atidarytas 1952 metais ir užima 720 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Šioje vietoje galima sutikti nykštukų, fėjų ir elfų iš žinomų pasakų. Yra taip pat amerikietiškų kalnelių ir bobslėjaus trasos. Puikiai prižiūrima parko aplinka garantuoja jums kokybišką ir jaukų poilsį.

Eftelingo parkas

Bakken – Šis atrakcionų parkas įdomus tuo, kad yra seniausias pasaulyje – įkurtas 1583 metais, netoli Danijos sostinės. “Bakken” pripažintas smagiausiu parku šalyje, jame tikrai galima rasti atrakcionų net patiems jauniausiems lankytojams, taip pat per 30 įvairių rungčių ir žaidimų kambarių, kur galima išbandyti savo jėgas ir laimėti prizų.Čia apstu poilsio zonų, restoranų ir greito maisto užkandinių. Sezono metu kai kuriose parko vietose groja gyva muzika, tris kartus per dieną mažuosius lankytojus linksmina baltasis klounas ir mylimiausi “Bakken” gyvūnėliai. Šiame parke yra išlikusi vienintelė autentiška muzikos salė, kur ypatingą nuotaiką ir atmosferą sukuria spalvingų kabareto šokėjų ir dainininkių pasirodymai.

Bakken parkas

Asterikso parkas – Sunku nuspėti, kokius animacinius filmukus šiais laikais žiūri vaikai ir kokias varto komiksų knygeles, tačiau kiekvienas turi žinoti du draugus: vikrųjį Asteriksą ir didelį, galingą Obeliksą iš Galijos. Jų draugus ir priešus, šalis, kuriose veikėjai patyrė įsimintiniausius savo nuotykius, galima aplankyti Asterikso parke, šiek tiek į šiaurę nuo Prancūzijos sostinės.Parkas suskirstytas į šešias zonas – pasaulius: Egiptą, Senovės Graikiją, Romos imperiją, Galiją, Kelionę laiku pasaulį ir Vikingų šalį. Tikras teminis parkas su įspūdingais kostiumais, dekoracijomis, atrakcionais ir ištraukomis iš “Asterikso ir Obelisko” filmų. Senovės civilizacijų istorijos žaismingai pateiktos žvelgiant per animacinių veikėjų prizmę. Įmantrūs atrakcionų pavadinimai, įvairūs šou ir saldainių krautuvėlės pradžiugins kiekvieną lankytoją.

Asterikso parkas