Pasinerk į karštąsias versmes Koso salos pakrantėje

kos_konv

Graikijai priklausančioje Koso saloje, 12 km nuo Koso miesto, galima pajusti, kas yra karštosios versmės. Nemokamai:) Šios Karštosios versmės įdomios tuo, kad trykšta prie pat jūros. Jose įšilus, labai malonu pasinerti į daug vėsesnę jūrą vos už kelių žingsnių.

 

Karštųjų versmių baseinėliai atrodo kaip jūros kąsnelis, atskirtas akmenų ir riedulių tvorele. Vanduo  - šiltas, skaidrus, druskingas, sakoma, ir sveikas. Vaizdai aplinkui nėra itin simpatiški, kvapas nevilioja, bet tokia jau požeminių vandenų dalia – kvepėti siera.

karštosios

Užtat savijauta, išsimaudžius šiltose versmėse, itin gera. Kad ir kokiu transportu važiuotumėte, prie versmių vykite kuo anksčiau arba kuo vėliau, o geriausia – naktį. Įspūdis didesnis ir žmonių bus mažiau. Tiesa, per pilnatį, žmonių naktį gali būti daugiau nei dieną:)

Kosas,

Šalia paplūdimio bus nepigių užkandžių ir ledų. Jei jau planuojate išalkti, geriau pasiimkite ką valgomo su savimi.

Dar gana įdomu turėtų būti užvertus galvą stebėti kalnų ožius, nesuprantamais būdais šokinėjančius ant stačių uolų ir niekaip nenukrentančius.

Kaip nuvykti

Iki karštųjų versmių iš Koso miesto galima važiuoti autobusu (numeris 5, važiuojantis į Agios Fokas), dviračiu (saloje daugybė nuomos punktų) ir kam labai norisi – pėsčiomis. Pakrantės kelyje tarp Psalidi ir Agios Fokas bus nusileidimas į karštąsias versmes.  Nusileidimas gana sportiškas, bet netruks ilgiau nei 10 minučių.

kosas,

Poilsinės kelionės į Koso salą pasiūlymas